Історії успіху

Історії успіху

Історії успіху

Що означає успіх? Для когось - це визнання серед оточуючих, досягнення мети або рух до неї. Для інших - відчуття бути «корисним тут і зараз», займаючись улюбленою справою.Бути успішним означає наповнювати життя власними сенсами, отримуючи від цього задоволення та душевну рівновагу. А історії наших колег доводять, що у кожного свій власний смак успіху!

Я, Людмила Василенко. Починала кар’єру в Пузатій Хаті у 2004 році. Зараз працюю на посаді керуючого закладом. Обожнюю навчати нових працівників. Для їхнього розвитку я особисто докладаю максимум зусиль. Коли згодом чуєш щире «Дякую, що навчили» - відчуваєш, що робиш добру справу. Вважаю, що це і є успіх!

Мене звати, Марія Пилипівна Кияниця. Працюю на виробничому комплексі «Пузатої Хати» у Боярці із самого заснування у 2003 році. Я отримую задоволення від кожного зліпленого вареничка та посмаженого млинця. А ще я прагну допомагати дітям і онукам, балувати їх подарунками. І це моя історія успіху!

Привіт, мене звати Чиж Віталій. Вперше потрапив до Пузатки ще будучи студентом у 2011 році і мені все неймовірно сподобалось: цікаві та смачні страви, дружня команда, швидка робота. Тому по закінченню навчання я не вагаючись прийняв пропозицію і почав працювати кухарем. Бо готувати смачно та швидко– це моя пристрасть, моє покликання, мій успіх!

Вітаю, я Марина Голосенко. Працюю в Пузатій Хаті з 2016 року - це моя перша робота після університету. Можливість розпочати кар’єру без досвіду є надзвичайно привабливою для випускника. Я почала із посади працівника залу. Вже через три місяці мене підвищили до касира, а згодом - стала старшим касиром. Коли оголосили конкурс на вакансію працівника бухгалтерії, я вирішила спробувати власні сили і успішно пройшла співбесіду. Отже, хочу зазначити, що старанне та сумлінне виконання роботи дає шанс кар’єрного росту, головне ним скористатись. Для мене успіх – це можливість реалізувати свій потенціал не лише для власного щастя, але й для користі інших.